Hareket Temsilcisi olunuz

HAREKET Temsilcileri HAREKET Haftasının yıldızlarıdır. HAREKET Haftası onlar tarafından yapılır.TÜM BİLMENİZ GEREKENLER

 • HAREKET Haftası Nedir?

  HAREKET Haftası Avrupa çapında her yıl uygulanan bir etkinliktir ve NowWeMove - Şimdi Hareket Zamanı kampanyasının bir bileşenidir. Bu yıl HAREKET Haftası MAYIS ayında uygulanacaktır. HAREKET Haftasının hedefi Avrupada spor ve fiziksel aktiviteye düzenli katılımın ve aktif olmanın yararlarını teşvik etmektir. Fiziksel aktiviteyi teşvik edenlerin büyük bir bölümü (HAREKET Temsilcisi olarak adlandırdığımız) HAREKET Haftası için mevcut ve yeni fiziksel aktivitelere katılım ve etkinlikleri koordine ederler.

 • HAREKET Temsilcisi Nedir ?

  HAREKET Temsilcileri HAREKET Haftasının yıldızlarıdır. HAREKET Haftasını onlar yaparlar. Bir HAREKET Temsilcisi gönüllü pozisyonundadır, fakat ISCA ve her ülkenin Ulusal Hareket Haftası Koordinatörleri etkinlikleri desteklemek ve nasıl finanse edebilecekleri konusunda önerilerde bulunabilirler. HAREKET Temsilcisinin yapacağı, etkinliklerinin türünü ve yerini belirlemek, onu www.turkey.moveweek.eu adresinde kaydetmek, uygulama için gerekli ekibi oluşturmak, etkinliği gruplarında ve çevrelerinde tanıtmak ve etkinlik tarihi yakınlaştığı günlerde izlemek kontrol etmektir.

 • Kimler HAREKET Temsilcisi olabilir ?

  Bir HAREKET Temsilcisi halk tabanına yayılmış spor organizasyonları, klüp, okul, üniversite, gönüllü gruplar, şirketler, belediyeler/kent konseyleri veya bireysel gruplar gibi HAREKET Haftası için spor ve fiziksel aktivite etkinlikleri organize eden organizasyonlardır.

 • Süreç Nasıl işler ?

  HAREKET Haftası, insanları aktif etmek veya aktif olmak isteyen ilgi duyan herkese açık bir platformdur. HAREKET Haftası boyunca, yüzlerce etkinlik Avrupa da eş zamanlı olarak uygulanır. Onlar yerel klüpler, yürüyüş etkinlikleri, eğlenceli koşular, bisiklet turları, sokak sporları etkinlikleri, okul spor etkinlikleri, şirket aktiviteleri, erişimi zor olan gruplar için organize edilen aktiviteler, hayal edebileceğimiz olası tüm etkinlere katılım sağlarlar. Etkinlik boyutu yerel grupların organize ettiği küçük etkinlikler, daha büyük toplulukların organize ettiği büyük ölçekli etkinlikler yada çok büyük ölçekli şehir etkinlikleri olabilir. HAREKET Haftası HAREKET\'inizi bulmanıza ve eğlenmenizi sağlar. Etkinlik mümkün olduğunca insanları aktif eder ve HAREKET Haftasının bir parçası olmaya uygun olur.

 • Ne yapmalıyım ?

  1. www.turkey.moveweek.eu web adresinde bir HAREKET Temsilcisi olun.
  2. HAREKET Haftası etkinliği oluşturun.
  3. Etkinliğinizi organize edin ve tanıtınız.


  Araçlar, posterler, broşürler ve diğer tanıtım materyalleri HEREKET Temsilcilerinin etkinliklerini planlama, geliştirme, ilham verme, teşvik etmek için onlara yardımcı olur.

TAKIM\'a katılın

 • 6 117 Hareket Temsilcileri
 • 14 105 HAREKET Etkinlikleri
 • 3 444 930 Katılımcılar

Değişim zaman alır, fakat birlikte spor ve fiziksel aktiviteye odaklanmış herkes için fırsatlar oluşturabiliriz.

Hareket Temsilcisi olunuz - Fiziksel Aktiviteyi destekleyin

Fiziksel Aktiviteyi destekleyin